Autor Wątek: Skarga na KidModa Szwagier  (Przeczytany 582 razy)

Skarga na KidModa Szwagier
« dnia: Październik 20, 2014, 16:22:09 »

Hexi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
1.Nick Administratora:Szwagier
2.Twój Nick:|SP|Hexi
3.Dlaczego On (Wyjaśnij Sprawę Co Się Stało)?:Weszłem na serwer szwagier, tepnoł mnie do siebie, po czym ja szedłem przez ulice na drugą stronę, i gościu banshee mnie przejechał, potem dla jaj wskoczyłem na jego samochod i dwa razy go kopłem ;).SZwagier we mnie strzelił paralizatorem, potem ja uciekłem ( bo przecież można ) , on mnie z freezował w swoim panelu i tepnoł mnie do siebie  i wsadził do więzienia.Po pierwsze jakim prawem mnie zfreezował i tepnoł do siebie, przecież od ma mnie gonić!!! niema używania panelu!I jak mnie potem wsadził do tego więzienia napisałem na pm do drugiego policjanta bo się pomyliłem a malem napisać do niego. napisałem "TY cipo jebana niedorobiona zgłaszam to na forum skarga leci! odbiorom ci tego pierdolonego kidmoda" coś takiego. i poczym on mnie zbanował.Po pierwsze niemożna banować za to co się napiszę do kogoś na pm! bo to jest przecież jak sama nazwa wskazuje prywatna wiadomość! chyba że cie ktoś szantarzuje to inna bajka.Chcę żebyście odebrali mu kidmoda i dostał bana.
4.Dowody:Niestety niemam dowodów :(

Odp: Skarga na KidModa Szwagier
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2014, 20:38:00 »

Hasiok

  • Gość
Zbanowany

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
loudness mojmundial2018 whispers-in-the-dark yourname glrp