Autor Wątek: Podanie na Admina |SP|Hexi  (Przeczytany 596 razy)

Podanie na Admina |SP|Hexi
« dnia: Październik 20, 2014, 16:08:20 »

Hexi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Login:Hexi
Nick:|SP|Hexi
Czy umiesz pisać skrypty?: Nie zabardzo umiem pisać skrypty, pare razy zrobiłem skrypt ale z poradnikiem, ale umiem modyfikować skrypty, np.: Widzę skrypt na community , i umiem go zmodyfikować (spolszczyć zmienić tekst, jeśli jest, zmodyfikować cene lub jakąś inną wartość położenie i i tym podobne)
Dlaczego ty (min 5zdań):Jestem bardzo ogarnięty.Lubię organizować i pomagać graczą.Hętnie pomogę w róźnych sytuacjach.Jestem stałym graczem który na serwie min spędza 10h tygodniowo i więcej.Jestem miły i bardzo uprzejmy ;).
Czemu akurat Admin(min 5zdań): Dlatego admin, bo po pierwsze ,  masz szacunek od graczy ;). Po drugie lubię organizować eventy i różne akcje. Po trzecie Lubię pomagać i w każdej sprawie pomogę. Po czwarte Admin to ranga pasująca do mnię ;). Po Piąte Chcę być adminem ponieważ lubię pomagać, robić eventy ,organizować konkursy i itp :).
Czy Będziesz pomagał graczą?: Oczywiście, to będzie mój obowiązek (jeżeli mnie przyjmą) , z chętnością pomogę graczowi w potrzebie ;)
Czy akceptuje regulamin RPG?: Oczywiście że akceptuje regulamin Waszego serwera RPG

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sanguisregum anime partiademokratyczna loudness polski-serwer-rpg