Autor Wątek: Podanie do urzęu na ViceLidera - By $$Alan$$  (Przeczytany 484 razy)

Podanie do urzęu na ViceLidera - By $$Alan$$
« dnia: Październik 16, 2014, 16:52:35 »

$$Alan$$

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
1.Login na Serwerze: $$Alan$$ 2. Nick na Serwerze: $$Alan$$ 3.Dlaczego pracownik urzędu: Pracownik urzędu, dlatego że bardzo lubię urząd i chcę podjąć rangę vice lidera bo już się wezme za to.Nie ma nikogo vice lidera, lider mało co wchodzi , a ja siędze. Więc chcę przejąć. Myślałem o tym i pomyślałem że uda mi się, będę dawać wszystko to co potrzeba, i nie zawiodę Was. Akceptuje regulamin na wypadek czego. 4.Dlaczego Ty 5 Zdań: Ja dlatego, że ja się bardzo staram na podjęcie rangi Vice Lidera, kiedyś byłem na podobnym znanym serwerze w urzędzie  i pięknie mi szło, podjąłem się rangi S-MOD ( Super Moderatora ). Podejme się też Vice Lidera, postaram się o cały dobytek na tym serwerze, i żeby nie upadł tak szybko. Bardzo  za przeczytanie o mnie. Więc dziękuje jeszcze raz.5. Poziom Ortografi (Max 10): 9,5. : 6. Czy potrafisz robić wątki na forum?: Tak, potrafię robić wątki na forum.  7. Czy akceptujesz Regulamin Real Life RPG?: Tak akceptuje regulamin. 8. Numer ID?: Nie ma idów, więc nie wiem czemu takie pytanie zaistniało w podaniu.


Przepraszam ze tak napisane xd

Odp: Podanie do urzęu na ViceLidera - By $$Alan$$
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2014, 16:58:15 »

koko2132

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
id bo sie pyta o nie! a i masz vlidera!!!!! jak hasiok wbije doda

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
saigo-no-chi underword maniacraft nielegalnewyscigi lionoftiger