Autor Wątek: Skaga na Panisher  (Przeczytany 756 razy)

Skaga na Panisher
« dnia: Listopad 03, 2014, 21:36:02 »

351358

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
1.Nick Administratora: Panisher
2.Twój Nick: KarTofeL
3.Dlaczego On (Wyjaśnij Sprawę Co Się Stało)?: Ustawianie konkursu, nie dawanie nagrody taka jaka była mówiona.
4.Dowody:http://pokazywarka.pl/9modgz/
od siebie: przepraszam jednego ss usunełem , a nagrodą miało być jaki tylko chcesz pojazd oprócz infka to ja powiedziałem , że chce heli. Ten administrator nie jest przygotowany do bycia nim z tego powodu ponieważ jeszcze wyzywał mnie od dzieci a nic na niego nie bluzgałem.Budowałem zdania a ten do mnie wyskakuje ile ty masz lat odpowiedziałem, że 15 a ten że mam 9 lat i tak dalej, później
zamieniał wersje , że wszystkie auta samochodowe to zażyczyłem sobie poduszkowiec lub traktor i ten znowu zmienił wersje na te pojazdy które da się kupić.

Moim zdaniem on nie powinien zostać administratorem , i powinien nie mieć nawet moda.

1.Mroku nie wiem czy cos dostał
2.Chytrus nic nie dostał
3.Ja też nic nie dostałem
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2014, 21:39:20 wysłana przez 351358 »

Odp: Skaga na Panisher
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2014, 12:41:50 »

Pashiner

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Słuchaj , Mroku Dostał nagrode , Chytrus , jak mialem mu dac to go juz na serwie nie bylo, a ty byles AFK na forum a musialem konczy , a logiczne jest ze wszystko ze salonu -.- oprócz infka pojazd samochodowy ! i zachowujesz się jak dziecko ...

Odp: Skaga na Panisher
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 13:47:03 »

351358

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Nie zgadzam się z twoją wypowidzią, ponieważ byłem na serverze i normalnie grałem i pisałem

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
trzywahaty zlotasiodemka forumszkoly gang-nd watahablackheart