Autor Wątek: Podanie L!PtOn  (Przeczytany 565 razy)

Podanie L!PtOn
« dnia: Październik 26, 2014, 08:05:14 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
1.Login:L!PtOn
2.Nick na serwie: L!PtOn
3.ID : Niema
4.Dlaczego urząd min 5 zdań: Jestem miłym graczem który zawsze pomoże innym. Jeśli nie będzie żadnego Urzędnika na serwerze to z chęcią pomogę innym.
Jestem również słuchanym graczem , jeśli Lider, Vice Lider powie mi żebym w czymś mu pomógł to pomogę z chęcią.
5.Dlaczego Ty ? : Jestem ogarnięty, umiem pomagać innym.
6.Nie zawiedziesz nas ? : Mam nadzieję że nie. Tylko jest jedna sprawa. Niestety będę mógł wchodzić na serwer tylko w weekendy!  :-[
7.Przeczytałeś regulamin ? : Jak mogę nie przeczytać regulaminu ? Przecież to podstawa . Oczywiście , że przeczytałem .
                                                                         POZDRO L!PtOn ;))

Odp: Podanie L!PtOn
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2014, 18:02:00 »

~~Mroku~~

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
.Login:~~Mroku~~
2.Nick na serwie: ~~Mroku~~
3.ID : Niema
4.Dlaczego urząd min 5 zdań: Jestem miłym graczem który zawsze pomoże innym. Jeśli nie będzie żadnego Urzędnika na serwerze to z chęcią pomogę innym.
Jestem również słuchanym graczem , jeśli Lider, Vice Lider powie mi żebym w czymś mu pomógł to pomogę z chęcią.
5.Dlaczego Ty ? : Jestem ogarnięty, umiem pomagać innym.
6.Nie zawiedziesz nas ? : Mam nadzieję że nie.
7.Przeczytałeś regulamin ? : Jak mogę nie przeczytać regulaminu ? Przecież to podstawa . Oczywiście , że przeczytałem .
                                                                         POZDRO ~~Mroku~~

Odp: Podanie L!PtOn
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2014, 14:24:57 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
Mroku odrzucam. Zkopiowane.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
lifeonroad eye tarotmikesz pd-wp cheops