Autor Wątek: Podanie-Arek(pl)  (Przeczytany 704 razy)

Podanie-Arek(pl)
« dnia: Listopad 15, 2014, 17:22:35 »

koko2132

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Login:koko
Nick:Arek(pl)
Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Jestem kulturalnym,ogarniętym i miłym graczem. Spędzam dużo czasu na serwerze więc będę pomagał graczom w sytuacjach zagrożenia życia. Zachowuję kulturę osobistą i nie wchodzę w konflikty z innymi graczami.Uwielbiam jeździć samochodami oraz umiem bardzo dobrze strzelać więc sprawdzę się w pościgach chyba pokazałem to nie raz na wojnach.Gram u was tygodnia.Bindy i komendy funkcjonariusza znam , jednoczenie je posiadam.Myślę że jak zostanę takowym policjantem będę starał się ,żeby każdy gracz jeździł poprawnie bez żadnych wykroczeń.Byłem na 5 serwerach Aspirantem w tym 1 raz Liderem Policji.Podsumowując będę wykonywał swoją pracę jak najlepiej potrafię i myślę ze to podanie zostanie rozpatrzone pomyślnie i dziś już będę mógł założyć Mundur,dostać odznakę oraz jakąś broń
Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Mam all
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:4godz
Czy przeczytałeś regulamin?: Tak
Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad): Zachowuj się kulturalnie. Dawaj przykład graczom jak mają się zachowywać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2014, 17:27:57 wysłana przez koko2132 »

Odp: Podanie-Arek(pl)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2014, 20:45:43 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
Jestem na NIE. Podanie ladne ale zkleiles z innych paru ..

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiserverrpg zagroda-slonca gangptr osw croatia