Autor Wątek: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas OFF  (Przeczytany 1591 razy)

Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas OFF
« dnia: Październik 10, 2014, 16:22:51 »

jakuberski

  • RCON
  • Nowy użytkownik
  • **********
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Police Departament City Of San Andreas
Witajcie obywatele.Chciałbym ogłosić ,że nabór do Policji zostaje Zamknięty!!
WYMAGANIA
  • Legalne obywatelstwo w San Andreas
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć pomocy każdemu zawsze
  • Wolny czas

WZÓR
  • Login:
  • Nick:
  • Dlaczego ty(minimum 5 zdań):
  • Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):
  • Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:
  • Czy przeczytałeś regulamin?:
  • Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):
Powodzenia!

« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 16:18:40 wysłana przez jakuberski »

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas ON
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2014, 13:25:03 »

Pashiner

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Login: Pashiner
Nick: Pashiner
Dlaczego ty: Ponieważ długo gram na serwerze. Zawsze pomagam graczom. Zrobie aby byli zemnie dumnii. Jestem kulturalny , bede dawal przyklad . jestem ogarnięty ;3
Skan prawa jazdy : Jeszcze nie mam , ale zdam przy najbiższej okazjii ,jak najszybciej (kat B )
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:  Duużo :) Napewno na 100% 1h w dniu , ale bede w 1 dniu od 2-7h
Czy przeczytałeś regulamin?: Tak  ! Oczywiscieeeee :D
Dowód na przeczytanie regulaminu : Jeżeli jesteś na serwerze masz być na służbie (wyjątki: urlop ; przerwa dzienna, 20 minutowa)

Bardzo dobrze,dostałeś się!Potrzebujemy takich jak ty

« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 13:28:18 wysłana przez jakuberski »

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas ON
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2014, 13:47:21 »

~~Mroku~~

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Login:~~Mroku~~
Nick:~~Mroku~~
Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Bo lubie pomagac.Lubie pościgi.Poniewż jestem ogarninty.Zrobie dlanich jak najwiencej.Jestem kulturalny.
Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Zrobie jak naszybiej jak  jakis urząd wejdzie.
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:JA jestem  prawie zawsze na serwie.
Czy przeczytałeś regulamin?:Tak . :D
Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad): Dbaj o auto, które jest ci przypisane. Tankuj i naprawiaj je, jeżeli tego wymaga. Zawsze odstawiaj pojazd na miejsce

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas ON
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2014, 14:23:49 »

Killer2014

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Login:Killer2014
Nick:Killer2014
Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Lubie Scigać złodzieji. Jestem kulturalny. Lubie pomagać.Zrobie dlanich jak najwięcej.Będe dawał przykład.
Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Postaram się jak najszybciej załatwić.
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Prawie zawsze.
Czy przeczytałeś regulamin?:Tak oczywiście.
Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Bądź posłuszny Pracownikom Policji będących wyżej rangą od Ciebie.

podanie bajbus
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2014, 17:36:48 »

bajbus12

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
    Login:bajbus12
    Nick:bajbus
    Dlaczego ty(minimum 5 zdań):jestem miły nie lubię złodziei lubię policje i mundury
    Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku): mam wsystkie prawa jazdy a,b,c
    Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:2,3 godziny
    Czy przeczytałeś regulamin?:przecytałem
    Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Dbaj o porządek w bazie. Nie wpuszczaj do niej nikogo prócz Administratorów.

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas OFF
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2014, 15:50:34 »

Chytrus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *********
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
1.Login:Chytrus

2. Nick:Chytrus

3.Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Jestem kulturalnym,ogarniętym i miłym graczem. Spędzam dużo czasu na serwerze więc będę pomagał graczom w sytuacjach zagrożenia życia. Zachowuję kulturę osobistą i nie wchodzę w konflikty z innymi graczami.Uwielbiam jeździć samochodami oraz umiem bardzo dobrze strzelać więc sprawdzę się w pościgach,Ortografię nam w 100 procentach ze względu na wiek.Gram u was od 3 dni i od kiedy Panisher ma moda nie widziałem żadnego policjanta na służbie.Bindy i komendy funkcjonariusza w drogówce, patrolu lotniczym lub naziemnym znam bardzo dobrze.Myślę że jak zostanę takowym mundurowym każdy gracz będzie jeździł poprawnie bez żadnych wykroczeń.Byłem na 5 serwerach Aspirantem w tym 1 raz Liderem Policji.Podsumowując będę wykonywał swoją pracę jak najlepiej potrafię i myślę ze to podanie zostanie rozpatrzone pomyślnie i dziś już będę mógł założyć Mundur,dostać odznakę oraz jakąś broń.

4.Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Posiadam wszystkie kategorie.

5. Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Przebywam dziennie od 4-10 godzin :)

6. Czy przeczytałeś regulamin?:Tak przeczytałem go 2 razy.

7.  Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Jeżeli jesteś na serwerze, masz obowiązek być zalogowany.Wyjątki (Urlop, dzienna nieobecność lub przerwa 20 min).

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas OFF
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2014, 17:55:16 »

Maxex

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
1.Login: Maxex

2. Nick: Maxex

3.Dlaczego ty(minimum 5 zdań): Lubie pomagać innym . Jestem uczciwy do graczy . Jestem ogarnięty . Znam ortografie bardzo dobrze . Znam bindy więc będę ogarniał . Jestem prawie codziennie na serwerze .

4.Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku): Wszystkie.

5. Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze: ok. 5 - 8 godzin.

6. Czy przeczytałeś regulamin?: Tak przeczytałem .

7.  Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad): Jeżeli sobie nie radzisz, nie odpuszczaj - wezwij posiłki i dorwijcie uciekiniera.

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas OFF
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2014, 18:01:23 »

Killer2014

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Login:Killer2014
Nick:Killer2014
Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Lubie być policją.Lubie ścigać.Lubie pomagać.Lubie tą prace.Przyjmnijcie mnie prosze.
Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Mam
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Codziennie
Czy przeczytałeś regulamin?:Tak oczywiście
Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Bądz posłuszny pracownikom Policji będących wyżej rangą od ciebie.

Odp: Rekrutacja do Police Departament City Of San Andreas ON
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2014, 18:05:15 »

Pashiner

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Login:Killer2014
Nick:Killer2014
Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Lubie Scigać złodzieji. Jestem kulturalny. Lubie pomagać.Zrobie dlanich jak najwięcej.Będe dawał przykład.
Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Postaram się jak najszybciej załatwić.
Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Prawie zawsze.
Czy przeczytałeś regulamin?:Tak oczywiście.
Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Bądź posłuszny Pracownikom Policji będących wyżej rangą od Ciebie.



Dostales Sie ! Tylko Zly Dzial Ale ok !

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
travianek osw my-wery-world croatia conworlder