Autor Wątek: Podanie KarTofofLa  (Przeczytany 627 razy)

Podanie KarTofofLa
« dnia: Listopad 09, 2014, 12:25:32 »

351358

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
1.Login:351358

2. Nick: KarTofeL

3.Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Jestem kulturalnym,ogarniętym i miłym graczem. Spędzam dużo czasu na serwerze więc będę pomagał graczom w sytuacjach zagrożenia życia. Zachowuję kulturę osobistą i nie wchodzę w konflikty z innymi graczami.Uwielbiam jeździć samochodami oraz umiem bardzo dobrze strzelać więc sprawdzę się w pościgach chyba pokazałem to nie raz na wojnach.Gram u was tygodnia.Bindy i komendy funkcjonariusza znam , jednoczenie je posiadam.Myślę że jak zostanę takowym policjantem będę starał się ,żeby każdy gracz jeździł poprawnie bez żadnych wykroczeń.Byłem na 5 serwerach Aspirantem w tym 1 raz Liderem Policji.Podsumowując będę wykonywał swoją pracę jak najlepiej potrafię i myślę ze to podanie zostanie rozpatrzone pomyślnie i dziś już będę mógł założyć Mundur,dostać odznakę oraz jakąś broń.

4.Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Posiadam wszystkie kategorie.

5. Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Przebywam dziennie od różnie , ale przynajmniej 3 godziny

6. Czy przeczytałeś regulamin?:Tak przeczytałem go 2.

7.  Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Jeżeli jesteś na serwerze, masz obowiązek być zalogowany.Wyjątki (Urlop, dzienna nieobecność lub przerwa 20 min)

Odp: Podanie KarTofofLa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2014, 12:30:47 »

Chytrus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *********
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Witamy w Policji

Ps.Zająłeś ostatnie miejsce w Policji.Rekrutacja OFF

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
blackborough playyourstories articz monsters blackspider