Autor Wątek: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban  (Przeczytany 1281 razy)

Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« dnia: Listopad 09, 2014, 09:40:24 »

xK4K4x

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
sytuacja wygląda tak dzisiaj rano wszedłem na serwer L!PtOn wtedy juz grał napisalem że policja to nooby (gonili mnie w 6 i ich zgubiłem,Bo przecież mozna uciekać przed policją)
L!PtOn wkurzył się ze to zabiłem zaczoł mnie wyzywać jak mu odpowiedzialem dal mi jaila na 2 godziny i mandat o wysokości 1kk (jak dajesz mandat nie ma jaila) po jailu policja mnie znowu goniła nie wiem za co napisałem im że juz mojego jaila juz zaorałem a on do mnie że mam jeszcze jaila na 1h za przezywanie (świadkowie Kartofel,NieMaCo,JohnyPL,Divvine)

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2014, 09:48:10 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
K4K4 Nie wkurwiaj mnie ! Zadnego mandatu Ci nie dalem, ty nie napisales jebac policje. Dzisiaj dalem Ci jaila rano przed chwila poniewaz zrobiles DM i CI skonfiskowalem bron . Jaila dostales zamiast 20 min 10 min. Kase za bron Ci oddalem. Tak wiec nie sciemniaj bo ty bana dostaniesz bo to sie da sprawdzic. PS. Jest wzor matole.

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2014, 10:17:37 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
PS. Daj daje mandat to moge cie do wiezienia dac. Taryfikator policij przeczytaj.

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2014, 11:49:28 »

Chytrus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *********
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Spokojnie to jest tylko gra. W taryfikatorze jest napisane że jail plus mandat.Ale poproszę o zmianę taryfikatora na mój własny ponieważ kary są małe.Co to jest np za przekroczenie prędkości 1000$ jak ludzie maja miliony.Zmieniłbym na taki żeby ludzie bali się dostać takiego mandatu a jeśli podczas wypisywania mandatu taka osoba zabije Policjanta to jail 30 min oraz  milion mandatu oraz 50k odszkodowania dla Policji.Jeśli nie masz kasy to Jail na 2h.
PS.
Pamiętajcie mnie interesują dowody poprzez zdjęcia a nie osoby bo jaką mam pewność że nie zostali okupieni.Ale z drugiej strony jak nie zostali to ucierpi najwięcej w tym wypadku xK4K4x wiec proponuje tak że L!ptOn ma ostrzeżenie xK4K4x jest wolny z więzienia i zapominamy o całym zamieszaniu.

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2014, 12:16:07 »

xK4K4x

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Wolny jak juz to przesiedziałem!

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2014, 12:25:49 »

kacpi01

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
ja jestem na tak bylem na servie jestem świadkiem ja uważam żeby wywalic liptona

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2014, 12:26:52 »

Chytrus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *********
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Wolny jak juz to przesiedziałem!
Rozumiem nie było mnie więc nie wiem co się działo na pewno rozwiążemy ten problem.

Odp: Wywalenie L!PtOn z Policji lub Ban
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2014, 13:17:29 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
Chytrus, ale nie wiem za co mam to upomnienie. Nic takiego nie zaszlo ze ja mu dalem mandat 1kk i jaila na 2h.. I jeszcze on mnie na serwerze wyzywal od dziwki,kurwy itd..

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gangptr osw travianek my-wery-world croatia