Autor Wątek: Podanie do Policji by GTKris85  (Przeczytany 757 razy)

Podanie do Policji by GTKris85
« dnia: Listopad 07, 2014, 23:19:40 »

KRIS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
1.Login:KRIS

2. Nick: GTKris85

3.Dlaczego ty(minimum 5 zdań):Jestem kulturalnym,ogarniętym i miłym graczem. Spędzam dużo czasu na serwerze więc będę pomagał graczom w sytuacjach zagrożenia życia. Zachowuję kulturę osobistą i nie wchodzę w konflikty z innymi graczami.Uwielbiam jeździć samochodami oraz umiem bardzo dobrze strzelać więc sprawdzę się w pościgach,Ortografię znam w 100 procentach ze względu na wiek.Gram u was od 3 dni i od kiedy Panisher ma moda nie widziałem żadnego policjanta na służbie.Bindy i komendy funkcjonariusza w drogówce, patrolu lotniczym lub naziemnym znam bardzo dobrze.Myślę że jak zostanę takowym mundurowym każdy gracz będzie jeździł poprawnie bez żadnych wykroczeń.Byłem na 5 serwerach Aspirantem w tym 1 raz Liderem Policji.Podsumowując będę wykonywał swoją pracę jak najlepiej potrafię i myślę ze to podanie zostanie rozpatrzone pomyślnie i dziś już będę mógł założyć Mundur,dostać odznakę oraz jakąś broń.

4.Skan prawa jazdy(jeśli nie wiesz jak go zrobić zajrzyj do poradnika w innym wątku):Posiadam wszystkie kategorie.

5. Ile będziesz przebywał dziennie na serwerze:Przebywam dziennie od 4-10 godzin :)

6. Czy przeczytałeś regulamin?:Tak przeczytałem go 2 razy.

7.  Dowód na przeczytanie regulaminu(wymień jedną z zasad):Jeżeli jesteś na serwerze, masz obowiązek być zalogowany.Wyjątki (Urlop, dzienna nieobecność lub przerwa 20 min).

Odp: Podanie do Policji by GTKris85
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2014, 08:55:00 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
ZAJEBISTE PODANIE !!! JESTEM NA TAK!!! Napewno sie dostaniesz ! :D

Odp: Podanie do Policji by GTKris85
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2014, 11:50:29 »

Chytrus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *********
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Witamy w Policji
Ps.
Podanie moje ale ok :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2014, 11:54:39 wysłana przez Chytrus »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gangptr pesandfifa travianek conworlder osw