Autor Wątek: Podanie na admina  (Przeczytany 1094 razy)

Podanie na admina
« dnia: Październik 30, 2014, 21:18:17 »

MrVip615

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Login: MrVip615
Nick: MrVip615
Czy umiesz pisać skrypty?: Tak ale trochę ogarniam:) Potrafię edytować skrypty na swoje.
Dlaczego ty (min 5zdań): Jestem ogarniętą osobą, ogarniam skrypty trochę. Znam się na adminie bo miałem swój serwer i byłem adminem na innym serwie. Potrafię opanować serwer. Ogarniam w pełni panel admina i myślę, że pomogę. I zależy mi na tym więc reszta należy do ciebie.
Czemu akurat Admin(min 5zdań): Ogarniam w pełni panel admina. Chcę pomóc, zależy mi na tym. Potrafię funkcjonować, jestem aktywny,chętny do pomocy. Lubię pomagać szczególnie nowym graczom. Informatyka,komputery i pomoc to jest moje drugie życie.
Czy Będziesz pomagał graczą?: Tak
Czy akceptuje regulamin RPG?: Tak

Odp: Podanie na admina
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2014, 22:20:06 »

~~Mroku~~

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Login: ~~Mroku~~
Nick:~~Mroku~~
Czy umsz robic skrypty :Niestety nie ale bym chcail się nauczyć.
Dlaczego ty (min 5zdań): Jestem ogarniętą osob.Lubie Pomagać. Znam się na adminie bo miałem swój serwer i byłem adminem na innym serwie. Potrafię opanować serwer. I zależy mi na tym więc reszta należy do ciebie.Prosze dodajcie <3
Czemu akurat Admin(min 5zdań): . Chcę pomóc, zależy mi na tym. Potrafię funkcjonować, jestem aktywny,chętny do pomocy. Lubię pomagać szczególnie nowym graczom. Informatyka,komputery i pomoc to jest moje drugie życie.
Czy Będziesz pomagał graczą?: Tak,bardzo lubie pomagać graczom juz ostatnio nikturm pomogłem.
Czy akceptuje regulamin RPG?: Tak.
                                                                      Pozdrawiam ~~Mroku~~ <3 :D mam nadzieje że mi sie uda :D

Odp: Podanie na admina
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2014, 09:26:38 »

MrVip615

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MROKU TY DOWNIE Tu się nie składa podań tylko nowy wątek piszesz po 1. po 2. Nie kopiuj mojego podania ty nie wyrobiony człowieku, który nawet nie myśli bo brak mu mózgu..

Odp: Podanie na admina
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2014, 08:12:54 »

L!PtOn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Barca <33
    • Zobacz profil
MrVip za to co napisales do mroka... Jestem na NIE!

Odp: Podanie na admina
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2014, 09:22:05 »

koko2132

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Ja jestem na tak mroku downie amin muszi być ostry!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
strefagier1 polski-serwer-rpg off-road4x4wiki anime fullsets